Firma Egeo Polska jest łódźkim producentem wyrobów pończoszniczych od 1998 roku.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę pracowników, która dzięki ciągłej współpracy z najlepszymi włoskimi fachowcami z branży pończoszniczej systematycznie podnosi swoje kwalifikacje.

Wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i surowce wysokiej klasy, oraz rygorystyczny proces produkcyjny uzyskujemy wyroby najwyższej jakości.

Wraz z rozwojem świadomości kosnumenta na rynku zarówno wewnętrznym jak i zagranicznym załważyliśmy konieczność stworzenia serii produktów funkcyjnych. Przygotowaliśmy linię składającą się z 7 produktów o właściwościach profilaktyczno- medycznych, o stopniowym ucisku, przeznaczonych dla kobiet którym zdrowie, komfort i elegancja nie są obojętne.

W skład wchodzą rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe o zróżnicowanym stopniu ucisku, a także rajstopy przeciwżylakowe stworzone z myślą o kobietach w ciąży, ze specjalnie zaprojektowaną częścią majtkową.
Dzięki nowoczesnej technologi i odpowiednio dobranemu składowi dzianiny idealnie modelują każdą sylwetkę, oraz widocznie zmniejszają widoczność żylaków.

W zależności od stopnia kompresji nasze produkty polecane są zarówno osobą narażonym na rozwój choroby żylakowej, odczuwających ból, ciężkość i uczucie zmęczenia,a także dla osób z niewydolnością i przewlekłą niedrożnością żył kończyn dolnych.

Wyroby Egeo Medica zapewniają elegancję, zdrowie i dobre samopoczucie.


 
 
_
 
 
_
 
 
_
 
 
Kolekcja EKSKLUZYWNA to grupa wyrobów pończoszniczych wyjątkowo eleganckich.
 
 
Kolekcja PUSH UP to grupa rajstop modelujących sylwetkę, wyszczuplających.
 
 
Kolekcja FANTASIA to wyroby pończosznicze wzorzyste.
Egeo Polska
ul. Elektronowa 18
94-103 Łódź
tel.: +48 42 640 45 50
tel.: +48 42 686 69 50